Pages

24 juuli 2012

LazyKaty

Enne lennukile asumist oli vaja midagi pisikest kotti pista. No ei olenud mul mitte ainsatki pisikest poolikut tööd. K6ik poolikud om megasuured ja nende kaasa vedamine pardapagasis oleks olnud väga olulise ruumi raiskamine. Ei jäänud midagi muud üle, kui tuli alustada uut asja :P
Seega tulid 29. juunil minuga lennukisse 2 tokki Dropsi Fabelit, värv 655 ja 5,5 mm bambusest ringvardad. Loomulikult ka juba ammu oma aega oodanud LazyKaty juhend.
Lennukis sain omajagu palju labase koe osa ära kootud - ikkagi 2 tundi kuduaega:)
Siin ema juures olles esimene nädal vardaid ei liigutanud, kuid siis tuli isu tagasi ja kuduosa valmis, tekkis uus mure. Viimane rida tuli juhendi järgi maha heegeldada, aga mul ei olnud ju ühtegi teist käsitööasja kaasas peale selle ühe ringvarda. Ja ema mul teadupärast käsitööd ei tee (see on see, kui tema ema tema eest k6ik omal ajal ära tegi ja tütrekesse ei süstitud isegi soovi midagi ise teha) ning selles linnakeses ei ole ainsatki käsitööpoodi.
Minu kullakallis kaasa oli aga nii tubli, et pani mulle pakikese minu kena käsitöötavaariga siiapoole teele (ta on ikka nii tore, Skypes vesteldes käis ta minu kraami läbi ja pidevalt küsis, kas seda tahad ka. Piilus ühte kotti ja teise ja üldse oli nii armas, teda sedaviisi asjatamas näha:)))))) Ta pani ka minu ammu seisma jäänud kampsu koos l6ngaga pakki.
Paki saabumine v6ttis aega täpselt 6 päeva aega ja minu 6nn kestab siiani:))))
Kohe samal 6htul heegeldasin silmused maha.
Uus mure - emal pole nööpn6elu, et sallikest venitusse panna:( (mul oli tegelikult juba ammu plaanis ühed uued ilusate värviliste peadega n6elakesed osta, nüüd leidsin selleks sobiva p6hjuse). Nende saamine v6ttis veel oma 3 päeva aega, aga ma leidsin need ja nüüd v6in oma valmis sallikesest tehtud pildikesi ka teile esitleda.
Murul puhkamas ja 26 kraadist sooja ilma nautimas.
Sabaots sai selline.
Kuna modelli käepärast polnud, pidi tool selle ülesande enda kanda v6tma.


2 kommentaari:

  1. Imeilus sall ja Fabel on tore lahendus! Nii hea, kui su kaaslane hindab sinu tegemisi:)))

    VastaKustuta
  2. Väga armas lugu selle salliga ja sall on väga kenasti õnnestunud!

    VastaKustuta