Pages

28 juuli 2012

Harvest Moon: finaal

Oh nii tore ikka, kui su kaasa sust hoolib ja tahab, et sa oma poolikuid töid l6petad. Eelmisest postist on ilmselt k6igile lugejatele juba selge, et minu käsitöötarbed ei ole just minu käeulatuses k6ik ja ma s6ltun suuresti oma kallist kaasast, mida ma parasjagu kududa saan! Ja ausalt öeldes meeldib see mulle isegi väga:) Esiteks näen ma iga päev järjest enam, kui kallis ja tore musi mind kodus ootab. Ma armastan teda nii väga!!!!
Teiseks, aga on ütlemata hea tunne kui m6ne ilusa asjaga valmis ka saad vahepeal.
Minu kampsun ootas ikka päris kaua tühja need m6ned kuud, kuid nüüd v6in öelda, et valmis ta sai ja üks ütlemata vajalik asi minu garderoobis.
Vahepealseid poolikuid kl6pse ei teinud, kuid just see pisike taskukandi kudumine välja arvata. Suured tänud siinkohal veel mekale, kes mulle puust ja punasest ära seletas, kuidas seda k6ikse parem teha on.
Selline ta siis sai, minu kampsu tasku:)
Oi ja pisiingel, suured tänud, et selle kampsutegemise koostegemiseks vormisid, ilma selleta ma ilmselt poleks seda isegi mitte julgend alustada:))
Nüüd siis veidi pilte ka:)
Minu nööp sai selline. No ei suutnud ma suurt sellest vähesest valikust välja valida. Esiteks pidin ma üldse nööbi leidmiseks eemale suuemasse linna s6itma, sest selles pisikeses kohas pole ainsatki l6nga/nööbi poodi. Vähemalt ei ole ma suutnud seda veel tuvastada ja google ei ole ka midagi välja v6lunud. Sai teine selline vähe suurem valitud, et ikka silma ka torkaks. Aga 6ige värvi pildile püüdmine on ikka paganama raske töö (hetkel pole see päris see 6ige toon). Nööpaugu peab ikka korralikult pingule t6mbama, et see pikem diagonaal sealt läbi tuleks, aga ta tuleb ja on täitsa tore.
Selle pildi peal on vähe 6igem nööbi värv. Ja nagu ikka ei ole fotode tegemisel ju kedagi teist peale iseenda v6tta, seega seljas pildid on sellised nagu nad parasjagu peegli abil juhtusid :)

Peale auru väike puhkus.
Laual puhkamas ja selgapanemist ootamas.
Arva ära, mida ma proovin pildistada?!?!
Kuna mu ema majapidamises puudub suur peegel ( justnimelt selles majapidamises ei ole ühtegi peeglit, kus ennast üks tütarlaps näeks pealaest jalatallani), siis peab rahulduma pisikese peegli ja kohustusliku samovari v6ttega:)))
Väike kl6ps peaaegu külje pealt ka.
No väike lootus on, et mu kallis emme saab ilusama ilma korral ka paar sellist paraadkl6psu teha.9 kommentaari:

 1. Mul on väga hea meel, et sa oma kampsuni valmis said. Ilus :)

  VastaKustuta
 2. Kuna me siin higistame 30 plusskraadiga, siis on paras katsumus su seljas villast kampsunit vaadata. Siiski võib ausalt tõdeda, et su kampsun on ü l i k e n a!!!! Sina järgisid vapralt juhiseid ja tegid puu asemel lõngast, aga ikkagi punase :D.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Kuna talv pidi tulema külm, siis loodan seda ikka m6nuga kanda :P Ja punane ... tütarlapsele ju igati sobilik :P

   Kustuta
 3. Väga ilus kampsun. Küllap teda varsti ka kanda saab. :)

  VastaKustuta
 4. Väga uhke kampsun ja mulgi suur suur hea meel, et valmis sai. Tulemus on igatahes kiiduväärt!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh Jaanika, kas v6tad selle nüüd endale plaani?!?! :))))

   Kustuta