Pages

26 detsember 2012

Metsikud Marjad

Oma praeguse töö tõttu olen avastanud taas vestide võlu. Ihul on soe, aga käed saavad vabalt liikuda :)
Sellest tingituna tekkis mul tungiv vajadus ja soov endale uus vest kududa. Valikuid on ju ravelrys ringi uurides mitmeid, kuid esimene valik jäi sellele. Lõnga valik oli ka selline veidi keerulisem protsess, ainuke mida ma teadsin oli see, et tahan midagi dropsilt ja et see peab olema soe. Kuna mu mees jumaldab Andesest tehtud kampsunit, siis jäi pilk pidama sama koostisega peenemal lõngal Lima. Värvikaardi avades leidsin kohe õige värvi, sest see vest peab sobima mu teksade peale!
Kas ei lähe mitte sujuvalt üle see sinine toon?!?!
Kudumine läks üllatavalt kiiresti, ainuke miks asi veel seisis - olid nööbid. No selles linnakeses kus mina praegu pesitsen ei ole ühtegi nööbipoodi. Ok, saab vajaliku valge või musta särginööbi nii esmaabiks aga kõik muu on müstika. Läks pea 2 nädalat enne kui me siis naaberlinna (see veidi suurem) käsitööpoodi sattusime ja ma endale sobivad nööbid leidsin.
Sellised veidi kirjud ja lõnga oma värv peegeldub ka sellest kenasti.
No ja nüüd siis väike pildigalerii selles, kuidas see vestike mulle selga sobitub:P
Viimasel pildil on siis need vahvad marjakesed lähemalt ka näha.
Varras abimees oli 4,5 mm KnitPro ja lõnga kulus veidi üle 6 toki. Tõeline nauditav kudumine. Pean aga mainima, et kui mu puus veel paar cm laiem oleks võrreldes ülemise poolega, siis peaks kindlasti lisama ühe pööramise koha veel, et alumine äär veidi laiem saaks.

7 kommentaari:

 1. Imekaunis vest! Ootasin sellest pilte juba kaua ja see tasus ära. :) Väga tubli kuduja oled! Täielik proff juba! Äkki üllatad enne aasta lõppu veel millegagi? :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh, Tiina tunnustuse eest! Selle aasta sees vaevalt, et midagi uut valmis veel saab:)

   Kustuta
 2. Ülihästi sobitub! Väga kena vest.

  VastaKustuta
 3. Nii ilusti istub seljas ja kena várv!

  VastaKustuta